±‡İçİmİzDeKi KaRaNLık!‡±
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

siyah derinlik alıntııdr

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
hikayeci25
Banlandı
Banlandı
hocamaniac hikayeci25

Erkek Kova Köpek
Yaş : 41 Kayıt tarihi : 06/11/08 Mesaj Sayısı : 448 Nerden : bulgurludan

siyah derinlik  alıntııdr Vide
MesajKonu: siyah derinlik alıntııdr siyah derinlik  alıntııdr I_icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 8:58 pm

bu dunyanın bir sonu yok mu?yok mu acıların biteceiii bir ann...yok mu karanlıklarla yüzleşeceimz bir zamn...acı cektrenlereeee soramıcakmıyız hesabımızı...bizi acıylaaa yasatmaya mahkum edenlree karanlıın asıl yuzunu gostermıyecekmiiizzz??...korkunun arkısına saklanmak mı asıl caree??ydaaa buna care dioosakkk...hep küsmü olucaız hayataa...hayatı yasayanlara eşlik edemeyeck miyiz??...arka sokaklar mı hep bizim yuvamız olarak kalıcakk??..karanlık perdelerinnn tarafında mııı ,hayatta olan rolümüzü yerne getireceizz??...dekor olmayalımm....biz o siyah derinliktennn kurtaralımmm kendimizi!!...
hikayeci25 ; Kullanıcısının İmzası
mansonjuaylin
KaranlığıGördüm
KaranlığıGördüm
mansonjuaylin

Kadın Balık Keçi
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: siyah derinlik alıntııdr siyah derinlik  alıntııdr I_icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 6:02 pm

beni karanlığa itenlerden bigün çok kötü intikamımı alıcamm bigün bu karanlıkta bitecek ama ben karanlıktan çıkmayı istemiorum karanlık kimin ne olduğunu bana gercekleri söyleyen tek kişi onu kaybetmek isstemem en yakın arkadaşım
mansonjuaylin ; Kullanıcısının İmzası
fallenangel
««ßaşZeßani»»
antisocial fallenangel

Erkek Yengeç Maymun
Yaş : 115 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 814 Nerden : forbidden

MesajKonu: Geri: siyah derinlik alıntııdr siyah derinlik  alıntııdr I_icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 7:14 pm

karanlık iyidir yanlız birey güçlü biraydir... bunu unutma! Smile
fallenangel ; Kullanıcısının İmzası
http://www.innerdepravity.com

siyah derinlik alıntııdr

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası