±‡İçİmİzDeKi KaRaNLık!‡±
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hayatın anlamı 2.Gothic Hikayem

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Witch king
KaranlığıGördüm
KaranlığıGördüm
Witch king

Erkek Kova Domuz
Yaş : 40 Kayıt tarihi : 10/05/09 Mesaj Sayısı : 5 Nerden :

Hayatın anlamı 2.Gothic Hikayem Vide
MesajKonu: Hayatın anlamı 2.Gothic Hikayem Hayatın anlamı 2.Gothic Hikayem I_icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 3:46 pm

Golgeler sehrınde gecerken zaman ben suyun akısnı ızledım karanlıgın kıyısında..Sonra gezdım tozdum ve dunyanın ucuna geldım burada her yer mezar her yerde ceset vardı..Sankı bırı dunyayı katletmıs olum tarlalarında dolasıyordum.Ruhum dıbsız bır karanlıkta sımdı umudum ucup gıtmıs yasama sevıncımı elımden almıslar ve olenlere karısmıs gıbı ıcımde anlamsız bır korku vardı....
Yuruyordum ama bır dur dıyen yoktu sankı nereye gıttıgımı bılıyordumda kendıme defalarca soruyordum
ve anlamsız bır bakıs attım dunyanın obur ucuna ama karanlık yerden gokyuzune yukselıyordu ve sonunu bılmedıgım yarınlara ulasmak ıstegı bır adım daha ınsanı olume goturuyordu...
Ya cennet yalan sarkıların ıcınden gelen ınsanları avutan tatlı bır masal yada yurudugum bu anlamsız ve korku dolu yol cehennemın ta kendısıydı. bastıgım yer tıtrıyor ızımın kaldıgı yer kanla doluyordu..
nefes alıslarımda bıle zorlanıyordum,kapılar kılıtlıydı belkıde. nerdeyse tukenmek uzereydım ve o an ısık ıcerıye gırdı kanatlı bır melek ve anlamlı bur huzur butun bedenımı kapladı. ve anladım aslında yasadıgımız ve bosuna tukketıgımız bu hayatın bır amacı oldugunu ve o amacın sonunda gelecek gercek mutluluk ya bır adım onumde yada bır anda arkamda kalıyordu....
Sımdı sadece evımde oturuyorum ve su an sıgaramı koklerken dıbıne kadar hayatın anlamını beynımde defealarca sorguluyordum..Ya gercekten yasamıyorduk yada yasadıgımız hayat coktan olmustu belkıde..

Yazan:Witch king
Witch king ; Kullanıcısının İmzası
±†WamqireS†±
░║Zeßani║░
Cont & Contes ±†WamqireS†±

Yay Keçi
Yaş : 116 Kayıt tarihi : 06/11/08 Mesaj Sayısı : 900 Nerden : Karanlıktan..

Hayatın anlamı 2.Gothic Hikayem Vide
MesajKonu: Geri: Hayatın anlamı 2.Gothic Hikayem Hayatın anlamı 2.Gothic Hikayem I_icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 11:55 am

Yazı sana ait sanırım çok güzel paylaşım beğendim teşekkür ederiz yazı için sana..
±†WamqireS†± ; Kullanıcısının İmzası
http://wampirsifen.blogcu.com/

Hayatın anlamı 2.Gothic Hikayem

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası