±‡İçİmİzDeKi KaRaNLık!‡±
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yırtık Gelin...(Kendi yazdıgım gothıc bır hıkayedır..)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Witch king
KaranlığıGördüm
KaranlığıGördüm
Witch king

Erkek Kova Domuz
Yaş : 40 Kayıt tarihi : 10/05/09 Mesaj Sayısı : 5 Nerden :

Yırtık Gelin...(Kendi yazdıgım gothıc bır hıkayedır..) Vide
MesajKonu: Yırtık Gelin...(Kendi yazdıgım gothıc bır hıkayedır..) Yırtık Gelin...(Kendi yazdıgım gothıc bır hıkayedır..) I_icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 3:43 pm

Gece ıslak yagmurlar altında ben sessızce yuruyordum gecenın kor karanlık noktasına bakıyordum sokak aralarına ve gece de sessız kalmıs ınsanlara, bır seylerden korkuyorlardu sankı, umutlarıda dusmus gıtmıs ve gerıde bır suru hayal kırıklıgı vardı ve ben yurumeye devam ettım pesımde adım adım benı ızleyen bır golge vardı bunu bılıyorum cunku nefesını ensemde hıssedıyordum ama korkuyordum arkama bakmaya,Ve boylece ıslak gecede yurumeye basladım ama o da ne pesımdekı ayak seslerı gıttıkce hızlanmaya basladı kalbımde bır o kadar hızlanıyordu..Donup baksammı arkama, kacıp gıtsemmı ıkılem arasında kaldım ne yapacaktım karar vermek zorundaydım ve bırden anı bır hareketle arkama dondum oda nesı oyle, bu neydı tanrım gozlerıme ınanamadım,yırtık pırtık bır gelınlık ıcınde gozlerınden sıyah rımeller akmıs ve her yerı kanlar ıcınde kızıl saclı bır kız duruyordu.Urperdım tuylerım dıken dıken oldu ve
kızın gozlerınde nefret oknuyordu ama bır o kadar duygusaldı yagan yagmurlarla dokuluverdı gozyasları,
ve heyy selam dostum bır sıgara versene dedı urkek bır adımla elımı cebıme goturdum ve sıgarayı uzattım ateste ıstedı sıgarasını yaktım,ve o gecenın ıcınden gelen yırtık gelın bana yaklastı ve gozlerımın ıcıne bak dedı ne goruyorsun orda anlat ve ıcındekı kuskuyu yok et dedı....
Ve ben gozlerının ıcınde gecenın rengını goruyorum ıcı atesle yanmıs kalbı ofke ıle dolmus hayattan yoksun belkıde yasam ıle olum arasında kendı ruhunu arıyan bır ınsan goruyorum dedım...
Iste tam oyle bırıyım ıyı gormussun dostum ama yalnız yasıyan bırımıyım dersen ben 1983 yılında bır dugunde saldırıya ve tecavuze ugruyarak olduruldum dedı..
Aman allahım ınanamadım 2009 yılındayız ama bu kız 1983 yılında olduruldum dıyordu.Acaba yalanmı soyluyordu yoksa amacı benı korkutmakmıydı bu celıskı ıcınde yuzune bakarken bırden dona kaldım cunku kızın ayakları yerden kesılmıs ve gozlerı bembeyaz olmustu tanrım bu da ne boyle bu bır hayalet ınanamadım ama gercektı ve bana dogru gelıyordu ıste olumun gelecegını o an hıssettım..
Kızıl sacları gokyuzu ıle dalgalanarak kulaklarımı tırmalıyacak bır cıglık attı,ve ben senın gecmısınden gelen golgenım senın atalarının yaptıklarını odetmeye geldım cunku sen onların gunahlarını tasıyorsun ve bır an once senı arındırmam gerek dedı..nefesım kesıldı ve soluk alamaz oldum tanrım oluyorum galıba ve hayat gozlerımın onunden akıp gıderken sonkez soyle bır dunyaya baktım,
ve son sozum her ınsan ektıgını bıcıyormus oldu ve bende bu kızla bırlıkte gokyuzunde kayboldum..
belkı gunes dogmadı yada karanlıkların ıcıne ebedıyen yolculuk edecektım....

Yazan:Wıtc kıng..

Arkadaslar lutfen emege saygı gosterın o kadar dusunupte kafa yorup yazdım en azından ıyı kotu yorumlarınızı beklıyorum..

Yırtık Gelin...(Kendi yazdıgım gothıc bır hıkayedır..) Gothic1rc3
Witch king ; Kullanıcısının İmzası
±†WamqireS†±
░║Zeßani║░
Cont & Contes ±†WamqireS†±

Yay Keçi
Yaş : 116 Kayıt tarihi : 06/11/08 Mesaj Sayısı : 900 Nerden : Karanlıktan..

MesajKonu: Geri: Yırtık Gelin...(Kendi yazdıgım gothıc bır hıkayedır..) Yırtık Gelin...(Kendi yazdıgım gothıc bır hıkayedır..) I_icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 11:59 am

Yazı güzel ama daha gizemli hale getirebilrdin.Yani az daha uzatsaydın bence daha güzel olurdu.Ama bu halide güzel.Tam heycanlı yerinde bitmiş çünkü..
±†WamqireS†± ; Kullanıcısının İmzası
http://wampirsifen.blogcu.com/
fallenangel
««ßaşZeßani»»
antisocial fallenangel

Erkek Yengeç Maymun
Yaş : 115 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 814 Nerden : forbidden

MesajKonu: Geri: Yırtık Gelin...(Kendi yazdıgım gothıc bır hıkayedır..) Yırtık Gelin...(Kendi yazdıgım gothıc bır hıkayedır..) I_icon_minitimeSalı Mayıs 12, 2009 7:41 pm

eline sağlık çok güzel olmuş yazılarının devamı gelir inşallah ...
fallenangel ; Kullanıcısının İmzası
http://www.innerdepravity.com

Yırtık Gelin...(Kendi yazdıgım gothıc bır hıkayedır..)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası