±‡İçİmİzDeKi KaRaNLık!‡±
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dövme yaptırmadan önce nelere dikkat edilmelidir?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
±†WamqireS†±
░║Zeßani║░
Cont & Contes ±†WamqireS†±

Yay Keçi
Yaş : 116 Kayıt tarihi : 06/11/08 Mesaj Sayısı : 900 Nerden : Karanlıktan..

Dövme yaptırmadan önce nelere dikkat edilmelidir? Vide
MesajKonu: Dövme yaptırmadan önce nelere dikkat edilmelidir? Dövme yaptırmadan önce nelere dikkat edilmelidir? I_icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 12:21 pm

Dövme yaptırmadan önce asla alkollü içecekler,sakinleştirici,rahatlatıcı ve kanı sulandırıcı ilaçlar kullanmamanz gerekir.eğer vücudunuz için günlük kullandığınız nemlendirici yada benzeri kremler varsa bunları dövme yaptıracağınız gün dövmeyi yapatıracağınız bölgede kullanmayınız.dövme yaptırmadan 1-2 saat önce az da olsa birşeyler atıştırmanız kan şekerinizi düzenlemesi açısından faydalı olur.

KAYNAK : Diagon Tattoo
±†WamqireS†± ; Kullanıcısının İmzası
http://wampirsifen.blogcu.com/
fallenangel
««ßaşZeßani»»
antisocial fallenangel

Erkek Yengeç Maymun
Yaş : 115 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 814 Nerden : forbidden

MesajKonu: Geri: Dövme yaptırmadan önce nelere dikkat edilmelidir? Dövme yaptırmadan önce nelere dikkat edilmelidir? I_icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 12:34 pm

hmm bn yakın zamanda yaptırabilirim parayı bulayım 2 tane kanadım olucak =)
fallenangel ; Kullanıcısının İmzası
http://www.innerdepravity.com
only_friend
KaranlığıGördüm
KaranlığıGördüm

Erkek Akrep Maymun
Yaş : 43 Kayıt tarihi : 10/03/09 Mesaj Sayısı : 17 Nerden :

MesajKonu: Geri: Dövme yaptırmadan önce nelere dikkat edilmelidir? Dövme yaptırmadan önce nelere dikkat edilmelidir? I_icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 12:37 pm

yukarıda yazılanlara katılıyorum, dövme yaptırmadan önce alkollü yada kan sulandırıcı şeyler alınmaması gerekiyo. zaten ilk 5 dakikadan sonra dövme yapılan bölge komple uyuşuyo bunlara gerek yok. ayrıca dövme yapılırken akan kan normalden fazla olursa dövme tutmuyo ve çektiğiniz acı yanınıza kar kalıyo. bu deneyimi yaşayarak edindim arkadaşlar, altıüstü bi tane dövmeyi 4 denemede başarıyla tamamladık, sebebi de votka enerji. alkol hiç ii bişey değil Very Happy
only_friend ; Kullanıcısının İmzası
http://hello.to/Aziz

Dövme yaptırmadan önce nelere dikkat edilmelidir?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası