±‡İçİmİzDeKi KaRaNLık!‡±
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Almora'dan Gothic Masallar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
±†WamqireS†±
░║Zeßani║░
Cont & Contes ±†WamqireS†±

Yay Keçi
Yaş : 116 Kayıt tarihi : 06/11/08 Mesaj Sayısı : 900 Nerden : Karanlıktan..

Almora'dan Gothic Masallar Vide
MesajKonu: Almora'dan Gothic Masallar Almora'dan Gothic Masallar I_icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 4:49 pm

Senfonik ve Epik Rock’ın ülkemizdeki öncü ismi Almôra, iki yıllık aradan sonra yeni albümü “Kıyamet Senfonisi” ile müzik arenasına geri dönüyor. Albümün tamamı, güçlü gotik ve epik temalar taşıyan Türkçe sözlü şarkılardan oluşuyor. Almôra, “Kıyamet Senfonisi” ile birlikte masallarına kaldığı yerden devam ederken aynı zamanda Türk Rock Müziğinde yapılmış İlk Türkçe Sözlü Gotik Rock albümüne de imzasını atıyor.

Almôra’nın mimarı Soner CANÖZER’in söz ve müziklerinden oluşan bu albümün çalışmaları İstanbul RMS, M.İ.A.M. ve New York Masterdisk Stüdyolarında tamamlandı. Kayıtları Başar ÜNDER ve Nidal ARAS tarafından tamamlanan albümün miksajı Başar ÜNDER tarafından yapıldı. Albümün masteringi ise; bu konuda dünyaca ünlü projelere imza atmış “U2, Rush, Mariah Carey, Madonna, Christina Aguilera, Rammstein, Smashing Pumpkins, Staind, Limp Bizkit ve P.J. Harvey” gibi birçok farklı tarzda dünyaca ünlü grup ve müzisyen ile çalışmış olan Roger LIAN tarafından New York Masterdisk stüdyolarında gerçekleştirildi. “Kıyamet Senfonisi” albümünün kapak tasarımı ise Kanadalı sanatçı Vitaly Samarin ALEXIUS imzasını taşıyor. Albümün prodüktörlüğünü ve müzik direktörlüğünü ise Soner CANÖZER üstleniyor.

Albümün en büyük sürprizlerinden biriyse Türk Rock Müziğinin en önemli seslerinden biri olan Ogün SANLISOY’un “İyiler Siyah Giyer” isimli şarkıyı güçlü yorumu ile seslendirmesi. Yaylı çalgıları Şenyaylar Yaylı Çalgılar Topluluğu tarafından çalınan albümde, davulda Arbak DAL ve basta Burak KULAKSIZOĞLU gibi Türk Rock dünyasının iki önemli müzisyeni de konuk olarak yer alıyorlar.

Albüm Türkiye’de Türkçe, yurt dışında ise İngilizce olmak üzere iki farklı versiyon halinde çıkacak. Türkiye’de Esen Plak / Eznora Music Records tarafından yayımlanan albümün İngilizce versiyonu, “The Judgement Symphony” adıyla önümüzdeki ay Japonya ve Meksika’da yayımlanacak.
±†WamqireS†± ; Kullanıcısının İmzası
http://wampirsifen.blogcu.com/
UyanıkceseT
KaranlığaGirdim
KaranlığaGirdim
Pisiko//deli UyanıkceseT

Kadın Kova At
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 174 Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: Almora'dan Gothic Masallar Almora'dan Gothic Masallar I_icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 10:22 pm

çok güçlü bir sese sahip..Arkadaş sayesinde baya dinlemişdim.. Very Happy:D Ogün SANLISOY un şarkısını gerçekden güzel seslendirmiş.. Teşekkürler bilgiler için.
UyanıkceseT ; Kullanıcısının İmzası
K@BaRDeY.tugay
•●●ÖzeL Üye●●•
•●●ÖzeL Üye●●•
AdigeSaaLe K@BaRDeY.tugay

Erkek Akrep At
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 18/11/08 Mesaj Sayısı : 291 Nerden : acılar diyarından

MesajKonu: Geri: Almora'dan Gothic Masallar Almora'dan Gothic Masallar I_icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 10:20 am

teşekkürler paylaşım için emegine sağlık
K@BaRDeY.tugay ; Kullanıcısının İmzası
http://www.piJTeam.Com   /  http://www.adigesaale.com
fallenangel
««ßaşZeßani»»
antisocial fallenangel

Erkek Yengeç Maymun
Yaş : 115 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 814 Nerden : forbidden

MesajKonu: Geri: Almora'dan Gothic Masallar Almora'dan Gothic Masallar I_icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 8:15 pm

ingilizcelerini geliştirmeleri gerek Sad sanki seninki iyi diceksiniz ama benimki bana yeter neyse ben beğenmiyorum bu grubu
fallenangel ; Kullanıcısının İmzası
http://www.innerdepravity.com
darq__queen
KaranlığıGördüm
KaranlığıGördüm
darq__queen

Kadın Kova Horoz
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 03/01/09 Mesaj Sayısı : 41 Nerden : Cehennet

MesajKonu: Geri: Almora'dan Gothic Masallar Almora'dan Gothic Masallar I_icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 7:23 pm

payLaşım için sağoL güzeL bi grup Rolling Eyes
darq__queen ; Kullanıcısının İmzası

Almora'dan Gothic Masallar

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası