±‡İçİmİzDeKi KaRaNLık!‡±
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MetaL'e Bakış Acıları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Erlikman_
KaranlığaGirdim
KaranlığaGirdim
Erlikman_

Erkek Balık Maymun
Yaş : 116 Kayıt tarihi : 08/11/08 Mesaj Sayısı : 60 Nerden : 4koLLu Diyarından..

MetaL'e Bakış Acıları Vide
MesajKonu: MetaL'e Bakış Acıları MetaL'e Bakış Acıları I_icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 12:55 pm

Death MetaL
sabah uyandim annemi dogradim, babami dogradim, bakkala gittim bakkali dogradim. mutluyum huzurluyum...

Doom MetaL
sabah dusumde annemi dogradim, babami dogradim, bakkala gittim bakkali dogradim. bu yuzden bunalimdayim

Gothic MetaL
sabah uyandim ne goreyim annem dogranmis, babam dogranmis, bakkala gittim o da dogranmis bu yuzden supheliyim karamsarim...

Black MetaL
sabah uyanamadim. hala uyuyorum umarim annem, babam, bakkal dogranmistir. bu yuzden zevk alirim

trip hop metal
sabah uyan, valideyi kes, pederi kes, bakkalın sucu yok, bu yuzden trip yapiyorum hopluyorum.

Thrash MetaL
uyku mu? sktiret. annem mi? amaan, babam mi? hic sevmezdim. bakkal mi? dukkanini da soymuslar mi.

Power MetaL
uyanmaz olaydim, annemi dogramislar, babami dogramislar, tavernayi dagitmislar, bu yuzden kini kılıcı alip öc almaya gideyim...

Grindcore
beorghborghbeeeeorghorghoerherrbog boggrehoooorroooo. bu yuzden boooorghooogr

Progressive MetaL
sabah uyandım annem agliyo, babam aldatmis. bakkala gittim meger gercek babammis. aksam uyandım hepsi ruyaymis, ama artık daha olgunum.

Gore MetaL
sabah uyandim annemi babamı kesmisler. cesetlerini yedim. bakkala gittim onu da dogramislar baqırsaklarini desip tecavuz ettim...

Heavy metaL
sabah uyandim annemi babami bakkali kesmisler... kimin umrunda ben maiden dinleyip birami icerim...

..alıntı..
Erlikman_ ; Kullanıcısının İmzası
fanigod
Banlandı
Banlandı

MesajKonu: Geri: MetaL'e Bakış Acıları MetaL'e Bakış Acıları I_icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 12:56 pm

gzl paylaşım;)
fanigod ; Kullanıcısının İmzası
Erlikman_
KaranlığaGirdim
KaranlığaGirdim
Erlikman_

Erkek Balık Maymun
Yaş : 116 Kayıt tarihi : 08/11/08 Mesaj Sayısı : 60 Nerden : 4koLLu Diyarından..

MesajKonu: Geri: MetaL'e Bakış Acıları MetaL'e Bakış Acıları I_icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 1:01 pm

geyık olsun dıye gonderdım komık geldı bana Smile
Erlikman_ ; Kullanıcısının İmzası
±†WamqireS†±
░║Zeßani║░
Cont & Contes ±†WamqireS†±

Yay Keçi
Yaş : 116 Kayıt tarihi : 06/11/08 Mesaj Sayısı : 900 Nerden : Karanlıktan..

MesajKonu: Geri: MetaL'e Bakış Acıları MetaL'e Bakış Acıları I_icon_minitimePtsi Kas. 10, 2008 11:34 am

Güzeldi buu:=)
±†WamqireS†± ; Kullanıcısının İmzası
http://wampirsifen.blogcu.com/
hikayeci25
Banlandı
Banlandı
hocamaniac hikayeci25

Erkek Kova Köpek
Yaş : 41 Kayıt tarihi : 06/11/08 Mesaj Sayısı : 448 Nerden : bulgurludan

MesajKonu: Geri: MetaL'e Bakış Acıları MetaL'e Bakış Acıları I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 8:05 am

paylaşımın güzel Smile
hikayeci25 ; Kullanıcısının İmzası

MetaL'e Bakış Acıları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası