±‡İçİmİzDeKi KaRaNLık!‡±
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

N€fretim..!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
DarkAngel
KaranlığıGördüm
KaranlığıGördüm
DarkAngel

Kadın Aslan At
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 21/09/09 Mesaj Sayısı : 28 Nerden : Almanya

N€fretim..! Vide
MesajKonu: N€fretim..! N€fretim..! I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 1:24 pm

İlk defa birisine yani sana bu kadar nefret duyuyorum.Sevgin yüreğimde ama nefretinde içimde...

Ne güzel başladı herşey'Beni seviyordun ve sık sık bana o tatlı sesinle seni seviyorum dedin.Sonra?Niye bitti sevgin?Belki hiç sevmedin beni,kendinide beni de kandırdın.Ama artık yeter!

Sana olan nefretim hergün bir parça artıyordu.Seni severken bile.Ama sesini duyunca unutuyordum herşeyi ve istediğin ben oluyordum karşında.Konuşmak istediklerimi konuşamıyor,isteğin doğrultusunda hareket ediyordum.Tutsak ettin beni kendine.Ve seninle konuşan,sana o sözleri sarf eden ben BEN DEĞİLDİM.Hayır hayır!Değiştirmiştin beni baştan sona.Sen ne istiyorsan yapıyordum.Neden?Çünkü seni seviyordum ve kaybetmek istemiyordum.Sonradan anladım ki sen sadece hayaller dünyasında ben olmadan yaşadığım bir sevdaydın.Hiç farkında değildin ama kişiliğimi değiştirdiğin benle yaşadın ne yaşadıysan.Asıl ben kayboldu ortadan.Çünkü sen onu sevmeye cesaret edemezdin.Beni sevsen bırakamazdın çünkü...Yüreğim seni öylesine sarardı ki artık hiçbir yer bu kadar sıcak gelmezdi sana...Ama sen istemedin.Çünkü gideceğin baştan belliydi.Biliyordum birgün beni kolu kanadı kırık bırakıp gideceğini...Yinede sevdim seni...

Artık sesini duymuyorum,duyuyrmuyorsun.İstemiyorum artık.Ellerimi her açtığımda benim ol diye dua ediyorum ama öyle nefret doluyum ki...Ağzımdan dökülen sözcükler istemiyorum diyor,kalbimse sen diye atıyor.Ne yapacağımı şaşırdım.Nefretim bile engel olamıyor seni sevmeme!Sevsem neye yarar?Sen belki hala onu seviyorsun.Belki değil onu seviyorsun.

YETER!YETER!YETER!Çık hayatımdan.Neyimsin ki zaten benim?Arkadaş,dost,abi?Hiçbiri değilsin.Çünkü beni nasıl sevdiğini bile bilmiyorsun.Ben belirsizlikleri istemiyorum hayatımda.Ne olursun ya gel ya GİT!!!Nefret ediyorum senden.Gelsende gitsende değişmeyecek.Sen benim NEFRETİMSİN...
DarkAngel ; Kullanıcısının İmzası

N€fretim..!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası