±‡İçİmİzDeKi KaRaNLık!‡±
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Canım Benim DarkWamp....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
±†WamqireS†±
░║Zeßani║░
Cont & Contes ±†WamqireS†±

Yay Keçi
Yaş : 116 Kayıt tarihi : 06/11/08 Mesaj Sayısı : 900 Nerden : Karanlıktan..

Canım Benim DarkWamp.... Vide
MesajKonu: Canım Benim DarkWamp.... Canım Benim DarkWamp.... I_icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 2:48 pm

Halasının birtanesi DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.İyiki doğdun ve iyiki varsın...Hayatımda yeri olan ve hiç dolmuyacak olan kişilerden biriside sensin.Söylememe gerek yok ayrıcalığını.Kurban olsun halan sana.Canım benim.Nice mutlu yıllara..Halacım...

Buda pastann:=)

Canım Benim DarkWamp.... Dogum-gunu-hazir-sms-cep-mesaj5b15d

Buda HEDİYEN:=)

Canım Benim DarkWamp.... Renkli-hediye-paketi_TR_r_LVQMT
±†WamqireS†± ; Kullanıcısının İmzası
http://wampirsifen.blogcu.com/
hikayeci25
Banlandı
Banlandı
hocamaniac hikayeci25

Erkek Kova Köpek
Yaş : 41 Kayıt tarihi : 06/11/08 Mesaj Sayısı : 448 Nerden : bulgurludan

MesajKonu: Geri: Canım Benim DarkWamp.... Canım Benim DarkWamp.... I_icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 2:54 pm

serpilcim doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.her zaman herşeyin en iyisi en güzelini hakeden şeker kardeşim. .Seni ilk tanıdğım günüde çok iyi hatırlıyorum ve diyorum ki benim kardeşim kadar benim gözümd edeğerin var. Doğumgünün kutlu olsun mutlu ol senelerce canım her zaman her yerde yanındayım melek kardeşim Smile
hikayeci25 ; Kullanıcısının İmzası
fallenangel
««ßaşZeßani»»
antisocial fallenangel

Erkek Yengeç Maymun
Yaş : 115 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 814 Nerden : forbidden

MesajKonu: Geri: Canım Benim DarkWamp.... Canım Benim DarkWamp.... I_icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 3:32 pm

doğum günün kutlu olsun nefişin tatlı yeğeni Very Happy yeni yaşının sana uğur getimesi dileklerimle... iyiki doğdun serpilcim.... =)
fallenangel ; Kullanıcısının İmzası

En son fallenangel tarafından Cuma Nis. 17, 2009 5:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.innerdepravity.com
±†WamqireS†±
░║Zeßani║░

Yay Keçi

MesajKonu: Geri: Canım Benim DarkWamp.... Canım Benim DarkWamp.... I_icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 4:26 pm

Yuh tansu ya burda bile sibele dalaşyorsun:=)Ayağını denk al kızmaya başlıyorum:=)
fallenangel
««ßaşZeßani»»
antisocial fallenangel

Erkek Yengeç Maymun
Yaş : 115 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 814 Nerden : forbidden

MesajKonu: Geri: Canım Benim DarkWamp.... Canım Benim DarkWamp.... I_icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 5:07 pm

hahaha tamam dur değiştiriyorum Smile
fallenangel ; Kullanıcısının İmzası
http://www.innerdepravity.com
±†WamqireS†±
░║Zeßani║░

Yay Keçi

MesajKonu: Geri: Canım Benim DarkWamp.... Canım Benim DarkWamp.... I_icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 5:12 pm

Yok böyle bir olay aferim:=)
DarkDeath
†▼♣ Ölü.Üye♣▼†
†▼♣ Ölü.Üye♣▼†
DarkDeath

Kadın Terazi Keçi
Yaş : 116 Kayıt tarihi : 07/11/08 Mesaj Sayısı : 500 Nerden :

MesajKonu: Geri: Canım Benim DarkWamp.... Canım Benim DarkWamp.... I_icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 5:28 pm

serpilcik canım kardeşim(laf olsun diye yazıyorum yok öyle bir şey=)))iyi ki doğdun iyi ki varsın...yeni yaşın sana uğur getirsin bebekcim....hayatta tüm güzellikler seninle olsun DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....
DarkDeath ; Kullanıcısının İmzası
DarkWamp
•●●ÖzeL Üye●●•
•●●ÖzeL Üye●●•
DarkWamp

Kadın Koç Kaplan
Yaş : 74 Kayıt tarihi : 07/11/08 Mesaj Sayısı : 122 Nerden :

MesajKonu: Geri: Canım Benim DarkWamp.... Canım Benim DarkWamp.... I_icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 8:11 pm

HALACIM ....teşekkür ederim sende benim hayatımda yeri dolmayacak birisin ..pastamda ,hediyemde çok güzeller onlar içinde teşekkür ederim..=))
Gökhan abicim çok çok çok teşekkür ederim ...bende hatırlıyorum tanıştığımız günü süper bir gündü...seni tanıdığım için çok mutluyum ...=))
Tansu abi....forumumuzun neşe kaynağı =)) çok çok teşekkür ederim...
ve ABLACIM!!! biliyorum beni sevmediğini ama bari burda yapma ..ayıp oluyor...ne yazık ki daha uzun uzunnn yıllar beraberiz(abla işte atsan atılmazz satsan satılmaz) :d tabi bunlar şaka =)) <3<3<3
cheers İYİ Kİ DOĞDUM İYİ Kİ VARIM İYİ Kİ SİZİNLEYİMM...(OHH BEE) cheers
DarkWamp ; Kullanıcısının İmzası

Canım Benim DarkWamp....

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası